Vítáme Vás na našich stránkách

 

Jsme menší firma, která provádí malířské a natěračské práce převážně v Praze a okolí.

„Za dobu naší praxe v oboru máme za sebou spoustu úspěšně realizovaných zakázek. Získali jsme mnoho spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Zabýváme se kompletní realizací malířských a natěračských prací dle přání zákazníka  tedy od odstěhování nábytku přes vlastní malířské a natěračské práce po úklid. Snažíme se vyjít vstříc všem požadavkům zákazníků. Používáme tuzemské i zahraniční materiály. Dáváme přednost kvalitním osvědčeným značkám, které splňují všechny spotřebitelské a ekologické normy. Zdarma přijedeme, prokonzultujeme návrh zakázky z hlediska pracovních postupů, použitých materiálů a malířských technik. Pro vaši inspiraci nabízíme výběr ze vzorníků barev. Vytvoříme vám nezávaznou cenovou nabídku. Pokud budete spokojeni s naší cenou i osobním přístupem, dohodneme obchodní podmínky (termín realizace, způsob platby, aj.).

Základní filozofií společnosti je uspokojování potřeb a požadavků našich zákazníků v oboru malířství a natěračství a to v nejvyšší možné kvalitě. Dodržujeme dohodnuté termíny realizace malování bytů a dalších prostor. Vaše stěna, či jiný povrch, bude upraven dle vašich požadavků nejnovějšími přípravky na trhu. Malíři, lakýrnici a natěrači při malování stěn a malování pokojů postupují dle výrobcem doporučených aplikačních postupů. Natíráme také fasády. Naše získané zkušenosti jsou z pak využity k dalšímu zdokonalování a zlepšování námi poskytovaných služeb. Naše zakázky tvoří zejména malování bytů v soukromén vlastnictví, obchodů, kanceláří, restaurací, úřadů, škol, hotelů, stavebních firem a v dalších institucích. V případě Vašeho zájmu o malování nás neváhejte kontaktovat. Zdarma Vám poskytneme odborné a technické poradenství, navrhneme idividuální řešení pro malování nebo nátěry. Vypracujeme pro Vás nezávaznou cenovou kalkulaci.

Malířské,lakýrnické, zednické, obkladačské práce a další služby

Pomáháme vám budovat útulné, komfortní a pohodlné bydlení. Naši vyučení řemeslníci jsou připraveni vyhovět všem vašim požadavkům na termín realizace, kvalitu odvedené práce i použité materiály.

Zednické a obkladačské práce

Realizujeme řadu zednických prací od drobných oprav až po velké zakázky. Díky bohatým zkušenostem provedeme kvalitní zednické a obkladačské práce přesně podle vašich představ.

  

Malování pokojů - malování bytů - malování kanceláří - malování sklepů - malování schodišť - malby interiérů a nátěry fasád - nátěry oken a dveří - opravy a rekonstrukce bytů - drobné zednické opravy - koupelnová jádra - dlažby - balkony - sádrokartonové konstrukce - výškové práce pomocí horolezecké techniky.

Cíl naší firmy

 

Našim cílem je kvalitně odvedená práce a spokojenost zákazníka. Jsme přesvědčeni, že spokojenost zákazníka ručí za další rozvoj naší společnosti, proto se snažíme o profesionální přístup ke všem zakázkám bez ohledu na jejich objem. Samozřejmostí je šetrný přístup k Vašemu majetku v průběhu provádění praci.

 

Kde působí naše firma

 

Jsme pražskou firmou, působíme tedy především v  hlavním městě, u zakázek velkého rozsahu jsme schopni zajistit práce v okruhu 30 km kolem Prahy.